Astroloji

 

 

 
Akrep (13.04.2021)
Yaşam alanınıza müdahil olmak isteyen insanlara karşı tavrınızı net belirlemeniz gereken bir gün. Sınırlarınızı çizdiğiniz konuların aşılmaya çalışılması sizi sinirlendiriyor olabilir. Bu konudaki tutumunuzu net bir dille ifade etmelisiniz.
 
Aslan (13.04.2021)
İkili ilişkilerinizde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Partnerinizle konuşarak bu durumu çözebilirsiniz. Kendi sınırlarınızı kendiniz belirleyin. Özgürlüğünüzün başkası tarafından kontrol edilmesine izin vermeyin.
 
Balık (13.04.2021)
Yeni bir ilişkiye başlamak adına güzel bir gün. Baharın getirdiği heyecanla duygularınızı yaşamak isteyebilir ve bunun için adım atan ilk taraf siz olabilirsiniz. Duygularınızı dengede tutmaya özen gösterin.
 
Başak (13.04.2021)
İş yerinizdeki sorumluluğunuz artabilir. Özverili ve düzenli çalışmalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Çalışma hayatınızdaki başarınızı kişisel hayatınızla birlikte yürütmeye özen gösterin.
 
Boğa (13.04.2021)
Kariyer alanınızda seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ani gelişen olaylara adapte olmakta zorlanırken karar sürenizin kısa oluşu stres düzeyinizi artırabilir. Aceleci davranmaktan kaçının.
 
İkizler (13.04.2021)
Eğitim ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz alanlarla ilgili detaylı araştırma yapmaya özen gösterin. Bu konuda ailenizden destek görmek size pozitif yansıyabilir.
 
Koç (13.04.2021)
Çevrenizdeki kadın figürleri ile sözlü tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Otoriter figürler ile gergin anlar yaşamanız çalışma performansınızı olumsuz etkileyebilir. Olayları büyütmek yerine küçültmeyi deneyin.
 
Kova (13.04.2021)
Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için ikili görüşmeler yapabilirsiniz. Hayata geçireceğiniz bu fikirler için gerekli planlamayı oluşturarak yola koyulabilirsiniz. İşin heyecanıyla ufak detayları atlamamaya özen gösterin.
 
Oğlak (13.04.2021)
Yeni bir gayrimenkul alımı için araştırmalara başlayabilirsiniz. Ya da yeni bir şirket kurulumu gibi işin uzmanlarıyla görüşerek istekleriniz konusunda neler yapabileceğinizi görmeniz mümkün olabilir. Kaynak ve becerilerinizi doğru alanlara yönlendirmek size ilerisi için maddi ve manevi kazanç sağlayacaktır.
 
Terazi (13.04.2021)
Estetik bakış açınızı sanatsal yeteneğinizle birleştirerek yeni bir girişimi başlatabilirsiniz. Severek yapacağınız bu iş size başarıların kapılarını açacaktır. Motivasyonunuzu doğru yönlendireceğiniz bir süreçtesiniz.
 
Yay (13.04.2021)
Özgürlük anlayışınızı yeniden belirlemeniz gerekebilir. Kendinizi düşünerek hareket etmeniz yakın çevrenize haksızlık yapmanıza yol açıyor olabilir. Hayatınızda başka insanlara karşı da sorumlu olduğunuzu unutmayın.
 
Yengeç (13.04.2021)
Hayatınızda değişim isteyebilir ve bunun için bazı kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizden yeterli desteği göremeyebilirsiniz. Eforunuzu ailenize harcamak yerine kendinize harcarsanız sonunda kazanan siz olursunuz.

 

 

 

Haber Yazılımı