Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 13:02 Bu haber 1010 kez okundu
 
ASKON Batman şubesinden 10 bin maske
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Batman şube Başkanı M.Selman Nasıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdiklerini belirterek, "Milletimizden kazandığımızı milletimize vermek boynumuzun borcudur. İş insanları olarak bu çağrıya duyarsız kalmamız düşünülemez" ifadesini kullandı.
GÜNDEM Haberi
ASKON Batman şubesinden 10 bin maske

 

 

Nasıroğlu, Milli Dayanışma Kampanyası’na ilişkin yazılı açıklamasında, tüm dünyada insan sağlığını tehdit eden yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının olumsuz etkilerinin ekonomiler üzerinde de görüldüğünü dile getirdi.

"BU ÇAĞRIYA DUYARSIZ KALMAMIZ DÜŞÜNÜLEMEZ"

Milli Dayanışma Kampanyası’nı oldukça anlamlı bulduklarını belirten Nasıroğlu, şunları kaydetti: "Dünya genelinde sayısı yüzü bulan ülke IMF kapısında beklerken, 'Biz bize yeteriz Türkiyem' diyerek Cumhurbaşkanımız Erdoğan manidar bir kampanya başlattı. İş insanları olarak bu çağrıya duyarsız kalmamız düşünülemez. ASKON olarak bu çağrı öncesi Milli Ekonomi Seferberliği başlatarak ilimizdeki sağlık çalışanları ve Aile sağlık merkezleri için asetatlı maske, genel kullanım için de Türkiye genelinde bir milyon Batman da 10 bin maske kampanyası başlattık."

"GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE KAMPANYADA YER ALACAĞIZ"

Nasıroğlu ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı ile birlikte Türkiye genelindeki tüm şube ve üyelerle ortak bir havuzda maddi destek oluşturmak adına kampanya başlattıklarını ifade ederek, "ASKON olarak milletimizin yanındayız, milletimizden kazandığımızı milletimize vermek boynumuzun borcudur diyerek, inşallah güçlü bir şekilde bu kampanyada yer alacağız" değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: BATMAN HABER OLAY GAZETE batman-haber-ASKON-Batman-şubesinden-10-bin-maske
Yorumlar
Haber Yazılımı