Haber Detayı
18 Ocak 2022 - Salı 21:03
 
GÜR MAHALLE ZİYARETLERİNDE
AK Parti Batman İl Başkanı Av.Akif Gür, Huzur, Çamlıca ve Belde mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
GÜR MAHALLE ZİYARETLERİNDE

 AK Parti İl Başkanı Gür mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Huzur, Çamlıca ve Belde mahallelerini ziyaret eden Gür, vatandaşlarla bir araya gelerek sorun, öneri ve taleplerini dinledi.
Talepleri tek tek not alan Gür, taleplerin çözümü için ilgili kurumlarla irtibata geçti. Vatandaşların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan Gür, "AK Parti hükümetleri döneminde Batman’a yapılan yatırımlardan dolayı vatandaşımızın hoşnut olması bizleri memnun etmiş ve çalışma azmimizi daha da perçinlemiştir" ifadesinde bulundu. Başkan Gür, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada “Mahalle ziyaretlerimizde vatandaşlarımız da buluşup varsa sorunlarını yerinde dinliyor, yapılan çalışmaları da yerinde inceliyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini ve yapılan çalışmalarda varsa aksaklıkların giderilmesi için de ilgili kurumlarla irtibata geçiyor ve çözüme kavuşturulması için takipçisi oluyoruz. Saha ve alanda gördüğümüz ilgi bizi son derece memnun etmiş ve çalışma azmimizi daha da perçinlemiştir. Özellikle ifade etmek isterim ki Pandemi sürecinden geçtiğimiz halde sosyal devlet anlayışından Ödün verilmemiş ve vatandaşımızın ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üstün gayretleri gösterilmiştir vatandaşımızın bu noktada memnuniyeti bizler için önemlidir. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışının çok net tezahürünü sahada ve alanda müşahade ettik. Öte yandan belediyemizin çalışmalarının da takdirle karşılanması ve ilgiyle takip edilmesini çok önemli buluyoruz. Yıllarca hizmet görmeyen Batmanımız, cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde son yıllardaki çalışmalarla adeta kabuk değiştirmiştir. Batmanımızı sosyal ve mühendislik anlamındaki yatırımlarla kalkındırmaya ve vatandaşımızın sorun ve taleplerinin karşılanması için gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi. Ziyaretlerde başkan Gür’e Merkez ilçe Başkanı Sabahattin Tural, İl Başkan Yardımcıları Abdurrahman Sevim, Muhsin Damar ve teşkilat mensupları da eşlik etti. Ziyaretlerden dolayı memnuniyetini ifade eden mahalle sakinleri, başkan Gür ve heyetine teşekkür etti.

 

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: GÜR, MAHALLE, ZİYARETLERİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı