Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 17:00 Bu haber 1460 kez okundu
 
Milletvekili Özdemir’den bayram mesajı
Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı
GÜNDEM Haberi
Milletvekili Özdemir’den bayram mesajı

 

 

Özdemir mesajında: “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan'ı, coşkusuyla yaşamanın ve bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, kırgınlıkların, küskünlüklerin son bulduğu, paylaşma ve dayanışmanın ön plana çıktığı günleridir.

Bu yıl Ramazan Bayramı önceki bayramlardan biraz farklı olarak, tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de devam eden Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında,  vatandaşlarımızın korunması adına Hükumetimizin almış olduğu tedbirlerin uygulanacağı bir bayram olacak.

Akrabalarımız, sevdiklerimiz, komşularımız ile bir araya gelemeyecek olsak bile telefonla herkese ulaşıp birlik beraberlik bağlarımızın kuvvetli kalmasını sağlayabiliriz.

Bütün vatandaşlarımızın sağlığı düşünülerek alınan tedbirlere uymamız halinde pandemi sürecini kısa sürede atlatıp önümüzdeki bayramları sevdiklerimizle birlikte geçirebiliriz.

Bu bayramın da birlik, beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Batmanlı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder, herkese sağlık sıhhat ve afiyet içerisinde nice bayramlar dilerim” dedi.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: Milletvekili, Özdemir’den, bayram, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı