Haber Detayı
11 Mayıs 2022 - Çarşamba 10:39
 
Şampiyonluk kutlaması
Şampiyon Petrolspor’u, Sağlık Sponsoru Yaşam Hastanesi yemekte ağırladı.
SPOR Haberi
Şampiyonluk kutlaması

TFF 3. Lig'de şampiyonluğa ulaşan Batman Petrolspor, 26 yıl aradan sonra 3. Lig'de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarından biri de  Yaşam Hastanesi ev sahipliğinde yapıldı.

Yaşam Hastanesi sağlık sponsoru olduğu Petrolspor’un yönetimini, teknik heyetini ve futbolcularını World Teras’ta yemekte ağırlayarak şampiyonluğu kutladı. Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selman Dinç, Yönetim Kurulu Başkan Vekil Mehmet Dinç, Hastane Müdürü Burhan Dinç ve birim müdürlerinin katıldığı gecede şampiyonluk pastası kesildi.  Şampiyonluk kutlamasında konuşma yapan Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç "Petrolspora gönül vermiş herkes gibi Yaşam Hastanesi olarak da başarıya kenetlendik hem alınan kararlar konusunda petrolspor yönetimine hem de sağlık konusundaki süreçlerde sezon boyunca futbol kulübümüze elimizden geldiği ölçüde destek olmaya çalıştık. Bundan büyük bir memnuniyet duyduğumu belirtmek istiyorum. Geldiğimiz aşamada futbol kulübümüzün gösterdiği büyük başarı hepimizi gururlandırmıştır. Herkesin emeğine ve yüreğine sağlık diyorum. Batman sevdalıları olarak her zaman sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceğiz. Batman’ınımızı temsil eden futbol kulübümüzün her zaman yanında olacağız. Bu vesileyle şampiyonluk yolunda desteklerini esirgemeyen ve büyük bir çaba sarf ederek bizlere gururu yaşatan başta sayın valimiz olmak üzere kulüp başkanımıza, kulüp yöneticilerimize, teknik heyetimize, sporcularımıza, batman basınına, taraftarlarımıza şampiyonluk yolunda emeği geçen ve petrolspora gönül vermiş herkese teşekkür ederim.  Tekrardan petrolsporumuzun şampiyonluğunu kutlar, 3. ligte yaşamış olduğumuz başarının 2. ligtede aynı şekilde devamını diliyorum. Herkesi yürekten kutluyorum” diye konuştu

Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş hastane yönetimine plaket takdim ederek, desteklerinden dolayı Yaşam Hastanesi’ne teşekkür etti.

Kaynak: (batman-haber) - batman olay gazetesi Editör: Batman Haber
Etiketler: Şampiyonluk, kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı