Haber Detayı
16 Ekim 2017 - Pazartesi 12:45 Bu haber 2988 kez okundu
 
Uyuşturucuya geçit yok
Narkotik Şube Müdürlüğü görevlileri 3 ayrı operasyonda 1 Gram Eroin, 0.5 Gram metamfetamin ve uyuşturucu esrar maddesi ele geçirdi.
ASAYİŞ Haberi
Uyuşturucuya geçit yok

 

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Narkotik Şube Müdürlüğü görevlilerimizce ilimizde bulunan parklarda, açık alanlarda, ağaçlık alanlarda ve metruk binalarda uyuşturucu madde kullanan ve bulunduran şahıslara karşı operasyonlar düzenlenmektedir.

Bu kapsamda Narkotim ekiplerimizce düzenlenen (3) ayrı operasyonda şüpheli hal ve hareketler sergileyen (5) şahsın yapılan üst aramasında 1 Gram Eroin, 0.5 Gram Metamfetamin ve  Uyuşturucu Esrar Maddesi ele geçirilmiştir.

 Konu ile ilgili olarak yakalanarak gözaltına alınan (5) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçlarından adli tahkikat başlatılmıştır.

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucuya, geçit, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı